Click to order
Total: 
Новини

Дорогі наші абоненти! Беручи до уваги тяжку ситуацію в нашому місті, команда Дата Нет докладає максимум зусиль для забезпечення безперебійного надання послуг інтернету та телебачення кожному абоненту

Дорогі наші абоненти!
Беручи до уваги тяжку ситуацію в нашому місті, команда Дата Нет докладає максимум зусиль для забезпечення безперебійного надання послуг інтернету та телебачення кожному абоненту нашої великої родини!
Розуміючи Вашу необхідність постійно залишатися на зв’язку, наша команда:
- опереативно відновлює роботу окремих вузлів, що іноді виходять із ладу за умов нестабільного живлення;
- відновлює пошкоджені вибухами частини оптичних ліній;
- доєдналася до команди територіальної оборони, що відповідає за збереження мережевих комунікацій нашого міста;
- залучає додаткові резервні засоби для підтримки життєдіяльності мережі;
- підтримує роботу контакт-центру 24/7;
Наша компанія продовжує виплачувати заробітню платню співробітникам в повному обсязі за для забезпечення мотивації та підтримки їх сімей. 
Розуміючи важливість єдності ми виконуємо свої зобов’язання перед містом та вчасно сплачуємо податки, рахунки за світло/оренди та магістральні канали.
Гарантуємо Вам, що на даний час доступ до мережі надається навіть при відсутності коштів (власних/кредитних) на балансі!
Зважаючи на складність ситуації, дякуємо тим нашим абонентам, хто намагається вчасно сплачувати послуги інтернету та телебачення, просимо всіх небайдужих долучатися та підтримати нашу команду у спільній справі!
Бережіть себе та рідних! Ми обов’язково переможемо!
Все буде Україна!