Click to order
Total: 
ПІБ
Пошта
Ваш телефон

Інтернет для багатоквартирних будинків

DataNet має власну оптико-волоконну мережу в Шевченківському, Подільському та Дарницькому районах міста Києва і надає послуги доступу до мережі Інтернет мешканцям багатоквартирних будинків та житлових комплексів.

Для нас важливо на етапі підключення будинку зробити все, як говорять: «раз і назавжди». Ми обираємо надійне обладнання, що не зависає, не ламається і не потребує частих ремонтів та замін. Обов'язково робимо резерв по електроживленню ключових вузлів на випадок перебоїв в електропостачанні.

Технологічні шафи DataNet впорядковані, всі кабелі промарковані, що в разі поломок або необхідності переключень економить багато часу.

Кабелі по поверхах ми розводимо акуратно, ховаємо їх в спеціальні короби, щоб захистити їх від пошкодження та не псувати зовнішній вигляд під'їздів. Адже красиво має бути не тільки в квартирі, а й назовні.

Пропонуємо клієнтам надійні Wi-Fi роутери, також допомагаємо обрати оптимальне місце розташування в квартирі, щоб якість зв'язку у всіх кімнатах була стабільною.
Техніки з підключення DataNet приходять у заздалегідь погоджений час. У разі необхідності здійснюємо підключення після 18:00 в робочі дні та у вихідні.

Карта покриття