Click to order
Total: 
ПІБ
Пошта
Ваш телефон
Сучасний приватний будинок неможливий без високошвидкісного підключення до Інтернету. Адже це не тільки забезпечення стандартних потреб користувача в отриманні інформації, а й необхідна умова для функціонування систем «розумний дім», відеоспостереження і т.п.

DataNet має власну волоконно-оптичну мережу в приватному секторі Шевченківського району міста Києва, повністю покриті наступні вулиці: Бакинська, Сирецька, Яблочкова, Лодигіна, Одоєвського. Частково – вулиці, що прилягають до них.

Наша мета – підключити ваш будинок так, щоб зв'язок був стабільним, тому ми надаємо перевагу якісному обладнанню, що не зависає і має високі показники працездатності, допомагаємо з вибором Wi-Fi роутера та його правильним розташуванням, щоб якість зв'язку у всіх кімнатах була стабільною.

Ми поважаємо наших клієнтів, тому техніки DataNet приходять у заздалегідь погоджений час. У разі необхідності здійснюємо підключення після 18:00 в робочі дні та у вихідні.

Наші менеджери перевірять технічну можливість підключення і порекомендують тарифний план з урахуванням особливостей користування послугою, ваших цілей та можливостей. З тарифами можна ознайомитись тут.

DataNet часто проводить акції, перелік актуальних пропозицій можна переглянути тут.

Запрошуємо до великої родини DataNet!


Інтернет для приватного сектору

Карта покриття